Uzņēmums "ANDI" 


Jaunumu saņemšana


Abonēšana žurnālam "TAX.LV" par 2019. gaduCIENĪJAMIE ABONEMENTI!


Informējam, ka sākot ar numuru 18 uz 2018, SIA E.L.N.A. pārtrauc žurnāla "Uzņēmēja biļetens" publicēšanu

Saistībā ar notiekošajām reformām nodokļu un uzņēmējdarbības jomā, grāmatvedim vai jebkurai uzņēmējdarbības personai ir svarīgi nezaudēt nekādas izmaiņas. Mūsu žurnāls ir platforma, pateicoties kurai jums nav jātērē stundas, meklējot nepieciešamo informāciju par izmaiņām: mēs jau esam to visu darījuši jūsu labā. Jums arī nebūs jāvēršas sarežģītajā oficiālajā biznesa valodā: mēs cenšamies pareizi un viegli nodot visu informāciju.

Žurnāls “TAX.LV Biļetens” papīra formātā

“TAX.LV Biļetens” – žurnāla “Uzņēmēja biļetens” turpinātājs, kura vēsture sākās pirms 17 gadiem. Mēs saglabājām vārdu “biļetens”, lai uzsvērtu, ka aktuālās informācijas sniegšana ir mūsu galvenais uzdevums arī jaunajā izdevuma formātā. Mūsu idejiskā iedvesmotāja un žurnāla “Uzņēmēja biļetens” izdevēja Nadežda Lisenok turpinās savu ilggadējo darbību arī jaunajā žurnālā.
Kopumā 2019. gadā plānots izlaist 12 izdevuma numurus papīra formātā.

Elektroniskais žurnāls “TAX.LV Bizness un nodokļi”

«TAX.LV Bizness un nodokļi»;"– žurnāla “Uzņēmēja biļetens” turpinātājs, kura vēsture sākās pirms 17 gadiem. Mēs saglabājām vārdu “biļetens”, lai uzsvērtu, ka aktuālās informācijas sniegšana ir mūsu galvenais uzdevums arī jaunajā izdevuma formātā. Mūsu idejiskā iedvesmotāja un žurnāla “Uzņēmēja biļetens” izdevēja Nadežda Lisenok turpinās savu ilggadējo darbību arī jaunajā žurnālā.
Kopumā 2019. gadā plānots izlaist 20 izdevuma numurus elektroniska formātā.

Turklāt portālā www.tax.lv mūsu lasītājiem katru dienu ir iespēja saņemt aktuālu informāciju. Mēs esam ieinteresēti jūs informēt katru dienu.

search
SIA “Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2020 © Design & Development Andi Web.