Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


Apmaksas noteikumi

Pasūtījuma apmaksas veidi:
1. Apmaksa ar maksājuma karti tiešsaistē (VISA/Master Card)
2. Bankas pārskaitījums (apmaksa caur banku vai internet-banku) pēc rēķina saņemšanas.
Rekvizīti:
SIA "1C-ANDI"
LV40003537160
PAYSERA LT UAB
LT683500010005885933


Atteikuma tiesības
Garantijas un atteikuma tiesības izmantojamas, ievērojot LR spēkā likumus, kā arī starp Pircēju un 1C-ANDI uz līguma pamata.
Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, Pircējam ir jānogādā visus ar pakalpojuma sniegšanu saistītus pušu dokumentus, Pārdevēja attiecīgajā filiālē, kur bija slēgts līgums, kopā ar šī pirkumu apliecinošu dokumentu un atteikumu.
Jāatceras arī par izņēmuma situācijām, kuros atteikuma tiesību patērētājam nav. Piemēram, atteikuma tiesību nav, ja:
 • prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;
 • atteikuma tiesības nevar izmantot jau sniegtam pakalpojumam
 • patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu un citos gadījumos, kas norādīti te un te.

 • search
  Akcijas

  Pēdējie Jaunumi
  E-pasta piegādes problēmas.
  30.10.2019.
  Cienījamie klienti un partneri!

  Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

  Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
  Sīkāk
  Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
  24.09.2019.
  Kompānija
  Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

  Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

  Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
  Sīkāk

  Grāmatvedības apkalpošana


  SIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

  Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.