Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


APMĀCĪBA

Cienījamie klienti un saita apmeklētāji!

Sadaļā „Lekciju grafiks” ir izmainījies lekciju saraksta formāts, Jūsu ērtībai ir parādījusies iespēja atlasīt lekcijas pēc interesējošā produkta (izvēle labajā augšējā stūrī) un par jebkuru laika intervālu. 
Atlasīt lekcijas var izvēloties nepieciešamo un nospiežot pogu „Parādīt”. Piedāvātajā sarakstā Jūs varat atzīmēt lekcijas, kuras plānojat apmeklēt un pievienojot pieteikumiem tās nokļūs grozā „Mani pieteikumi”. Lapā „Mani pieteikumi” Jūs varat izmainīt dalībnieku daudzumu, dzēst kļūdaini izvēlētās lekcijas, un nosūtīt mums pieteikumu, norādot Jūsu kompānijas nosaukumu, kontakttālruni un Jūsu elektronisko adresi, uz kuru tiks nosūtīts Jūsu pieteikuma apstiprinājums. Gadījumā, ja Jums nav iespējas noformēt pieteikumu internetā, Jūs varat piezvanīt mums pa tālruni (+371) 67555777, nosaukt Jūsu firmas nosaukumu, vēlamo apmeklējuma datumu, laiku un cilvēku daudzumu.

Uzmanību! Ja lekcijas sarakstā atzīmētas kā nosvītrotas, tas nozīmē, ka pieraksts uz šīm lekcijām ir beidzies, tā kā vietu skaits klasē ir ierobežots.

Klasē ir 12 mācību vietas, kuras aprīkotas ar mūsdienīgu tehniku. Skaņas aparatūra un projektors ar lielu ekrānu palīdzēs Jums apgūt lekciju materiālu. 
Mūsu klientiem, kuri iegādājušies programmproduktus ar apmācību, paredzētas bezmaksas lekcijas. Bezmaksas lekciju daudzums atkarīgs no iegādātā produkta versijas. Ja piešķirto bezmaksas lekciju daudzums izrādījies nepietiekams, Jūs varat turpināt apmācību par papildus samaksu.
Mēs aicinām visus lietotājus, kuriem nav pietiekamas zināšanas 1C programmproduktu izmantošanā, apmeklēt mūsu lekcijas. Lekcijas cena ir atkarīga no izvēlētā produkta -15 eiro. 
Katra lekciju nodarbība veltīta atsevišķai tēmai. Tēmu un tēmas ietvaros aplūkojamo jautājumu sarakstu Jūs varat apskatīt lekciju grafikā. Lekciju cikls atkarīgs no izvēlētā produkta. Piemēram, 1C:Grāmatvedība 8 – divas nedēļas, 1C:Tirdzniecības vadīšana 8 – trīs nedēļas.
Saraksts sastādīts tādā veidā, lai Jums būtu iespēja jau pēc pirmās lekcijas noklausītā materiāla pārliecināti strādāt ar programmu.
Lai programmas apgūšana un turpmākais darbs ar produktu būtu sekmīgāki, katrā lekcijā tiek izsniegti metodiskie materiāli, kurus izstrādājuši mūsu firmas speciālisti. 
Daļa lekciju nav iekļauta apmācības grafikā – tās ir lekcijas ar šauru specifiku, piemēram – Savstarpējās attiecības ar klientiem – Plānošana un Vadība. Šādas lekcijas notiek apmēram reizi ceturksnī, atkarībā no grupas nokomplektēšanas (t.i. no 6 līdz 12 pierakstītiem klausītājiem).

Visas 1C finansu produktu reklāmas prezentācijas notiek mūsu klasē. Jūs varat apmeklēt interesējošā produkta prezentāciju kopā ar Jūsu firmas darbiniekiem, vietas pietiks visiem! Reklāmas materiāli palīdzēs iegūt kopējo iespaidu par programmu, bet pieredzējuši lektori atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Mūsu darbības mērķis servisa uzlabošana, apmācības un apkalpošanas kvalitātes paaugstināšana mūsu klientiem, kuri izvēlējušies produkciju 1C:Uzņēmums ar „1C:ANDI” konfigurāciju.

search

Pēdējie Jaunumi
“Grāmatveža svētki” 14.janvārī 2019.gada latviešu valodā
05.11.2018.
Ielūdzam Jūs uz lielo informatīvo semināru LATVIEŠU VALODĀ “GRĀMATVEŽA SVĒTKI” 2019. gada 14. janvārī. Jūs zināsiet kā jāstrādā 2019. gadā! Jums tiks sniegti skaidrojumi par sarežģītākajiem jautājumiem.Komentāri par izmaiņām nodokļu likumdošanā.Izstāde — gadatirgus foajē. Loterija. Privilēģiju karte “Grāmatveža svētki” visiem dalībniekiem. Sīkāk
“Grāmatveža svētki” 28. janvārī 2019. gada krievu valodā
05.11.2018.
Ielūdzam Jūs uz lielo informatīvo semināru KRIEVU VALODĀ “GRĀMATVEŽA SVĒTKI” 2019. gada 28. janvārī. Jūs zināsiet kā jāstrādā 2019. gadā! Jums tiks sniegti skaidrojumi par sarežģītākajiem jautājumiem.Komentāri par izmaiņām nodokļu likumdošanā.Izstāde — gadatirgus foajē. Loterija. Privilēģiju karte “Grāmatveža svētki” visiem dalībniekiem.
SīkākCopyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.