Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


1C:BITRIX

Nopirkt

box_business_6_right_350.jpg

 Kompānija „1C: ANDI” ir uzsākusi vietņu izstrādi ar „1C-Bitrix” platformas palīdzību. “1C – Bitrix” - mūsdienīgu web projektu izveides un pārvaldības instruments. Šis produkts ļauj bez papildizmaksām pārvaldīt savu vietni un neprasa programmētāju apkalpošanu. Jūs patstāvīgi varēsiet administrēt vietnes saturu, vietnes struktūru, forumus, reklāmu, informācijas nosūtīšanu, analizēt statistiku, vadīt lietotāju grupas, novērtēt reklāmas kampaņas efektivitāti un daudz ko citu. 

Mēs piedāvājam jebkuras sarežģītības vietņu izstrādes: 

Vietne-vizītkarte – uz šo dienu uzņēmējdarbības attīstību nevar iedomāties bez savas vietnes internetā. Vietne-vizītkarte – ir kompānijas „seja”, jūsu reklāma, kas paplašinās potenciālo klientu skaitu, kas savukārt veicinās dinamisku kompānijas izaugsmi. Šajā vietnē iekļautas vairākas lapas: Par Kompāniju, Preces un Pakalpojumi, Kontakti, Partneri, Klienti utt. Vietne-vizītkarte piemērota kompānijām ar nelielu budžetu vai ātrai darbu uzsākšanai (piemēram, klientu informēšana par kādu akciju utt.).

Interneta katalogs — firmas piedāvāto preču vai pakalpojumu kataloga vietne. Tā var saturēt sarakstu ar jaunumiem un akcijām, pakalpojumu aprakstu, firmas aprakstu un vēsturi, kontaktinformāciju. Atšķirībā no interneta veikala preci nevar ielikt grozā un pasūtīt. Cena parādās preces aprakstā. Bet attiecīgi arī cena par Bitrix platformu un izstrādi ir daudz zemāka.

Interneta veikals – populārākais darbības veids internetā ir pirkšana-pārdošana ar interneta starpniecību. Preces sortiments nav ierobežots. Bet integrācija ar sistēmu „1C” ietaupīs laiku pasūtījumu apstrādei, preču izlādei utt. Interneta veikals ir viena no populārākajām un perspektīvākajām biznesa jomām mūsu tirgū. Interneta veikals – tā ir jūsu kompānijas „seja”, daudzējādā ziņā funkcionalitāte, darba ātrums, noformēšana utt. atkarīgs no apgrozījuma pieauguma. Mēs piedāvāsim mūsu klientiem efektīvākos un labākos online-pārdošanas risinājumus. Mūsu izstrādes priekšrocība ir integrācija ar programmu „1C:Tirdzniecības vadīšana”. Jums nebūs jāievada preces, cenas un citu informāciju atsevišķi vietnē, jo visas preces, pasūtījumi utt. tiek apstrādāti programmā „1C”.Demo interneta veikals 

Sociālais portāls. Sociālais portāls pulcē plašas interešu grupas. Lietotāji aizpilda anketu, norāda vecumu, dzīves vietu utt., šādā veidā vietne var kļūt par veiksmīgu platformu efektīvai reklāmai.

Korporatīvais portāls. Vietne iekšējo kompānijas resursu pārvaldībai. Ar korporatīvā portāla palīdzību var realizēt ātru darbinieku meklēšanu, veikt darbinieku, uzdevumu, dokumentu pārvaldību. Jebkuram darbiniekam var nozīmēt uzdevumu, noteikt atbildīgo personu, realizēt ziņapmaiņu starp darbiniekiem utt. Korporatīvā portāla priekšrocības:

  • samazinās izmaksas nepieciešamās informācijas meklēšanai;

  • minimizēta korporatīvās informācijas zaudēšana;

  • paātrinās kompānijas biznesa procesi;

  • tiek atrisinātas komunikācijas problēmas starp darbiniekiem;

  • ātra jaunā personāla adaptācija.


search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
Sīkāk

Grāmatvedības apkalpošana


SIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.