Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


1C:UZŅĒMUMS 8. PAPILDUS PROGRAMMNODROŠINĀJUMS KABATDATORIEM


Produkta izmantošana

"1C:Uzņēmums 8. Papildu programmnodrošinājums kabatdatoriem" nodrošina iespēju strādāt ar „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzu datiem, izmantojot kabatdatorus un komunikatorus ar Windows Mobile 2003 un Windows Mobile 5.0 operētājsistēmu, kā arī portatīvos datorus un galddatorus ar Windows 2000 (un augstāk), kuriem nav tiešas piekļuves „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzēm.

Produkta izmantošana ļauj ātri izveidot mobilās lietojumprogrammas, kas paredzētas mobilo lietotāju darbam. Mobilo lietojumprogrammu interfeiss pēc stila ir līdzīgs „1C:Uzņēmums 8” interfeisam, tādēļ lietotāji ar darba pieredzi „1C:Uzņēmums 8” vidē, to var apgūt pietiekami ātri.

Šī programmprodukta izmantošana ļaus paplašināt sistēmas „1C:Uzņēmums 8” lietojumprogrammu izmantošanas sfēru. Izmantojot produktu, organizācijas var nodrošināt lielāku mobilitāti noteiktām darbinieku kategorijām, menedžeriem sniegt iespēju strādāt ar aktuāliem datiem darījuma braucienos un dažādos izbraukuma pasākumos. "1C:Uzņēmums 8. Papildu programmnodrošinājums kabatdatoriem" ļauj realizēt datu apmaiņu starp mobilajām lietojumprogrammām un „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzēm, pateicoties tam mobilie lietotāji var ne tikai pārlūkot „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzes datus uz mobilā datora vai komunikatora, bet arī ievadīt jaunu informāciju, kura pie apmaiņas tiek atspoguļota „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzē. Šādā veidā, piemēram, tirdzniecības aģents, atrodoties pie klienta, var ar GPRS vai cita sakaru veida palīdzību noformēt pasūtījumu un veikt datu apmaiņu ar serveri, kurš atrodas pašu ofisā. Rezultātā pasūtījums nonāk „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzē un ofisa darbinieki var uzsākt šī pasūtījuma apstrādi.

 

Produkta sastāvs

Produkta piegādes komplektā ir šādas programmas komponentes:

Mobilo lietojumprogrammu redaktors – paredzēts mobilo lietojumprogrammu izstrādei. Sniedz izstrādātājam lietojumprogrammas formu vizuālās izstrādes līdzekļus, iebūvēto valodu, kas ir līdzīga „1C:Uzņēmums 8”. Izstrādātājiem, ar darba pieredzi „1C:Uzņēmums 8” vidē, mobilo lietojumprogrammu izstrādes principu apgūšana grūtības nesagādās.

Mobilo lietojumprogrammu izpildes platforma kabatdatoriem – realizē ar mobilo lietojumprogrammu redaktora palīdzību izstrādāto mobilo lietojumprogrammu izpildi uz kabatdatora vai komunikatora.

Mobilo lietojumprogrammu izpildes platforma portatīvajiem datoriem un galddatoriem – realizē ar mobilo lietojumprogrammu redaktora palīdzību izstrādāto mobilo lietojumprogrammu izpildi uz portatīvā datora vai galddatora.

Mobilo lietojumprogrammu serveris – nodrošina datu apmaiņu starp mobilajām lietojumprogrammām un „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzēm. Lai organizētu piekļuvi „1C:Uzņēmums 8.0” datu bāzei, tiek izmantots COM-savienojuma mehānisms, ko atbalsta „1C:Uzņēmums 8”. Mobilo lietojumprogrammu izpildes platforma var vērsties pie mobilo lietojumprogrammu servera ar dažādu sakaru veidu palīdzību:

  • TCP/IP (WiFi, GPRS, BlueTooth);

  • Infrasarkanais ports;

  • COM-ports.


Visām produkta sastāvā iekļautajām programmas komponentēm ir gan krievu, gan angļu interfeisi.

Lai strādātu ar produktu uz kabatdatora vai komunikatora, produkta lietotājiem jāsaņem aktivizācijas kods firmas „1C” web lapā.


search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
Sīkāk

Grāmatvedības apkalpošana


SIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.