Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


APMĀCĪBA

Cienījamie klienti un saita apmeklētāji!

Sadaļā „Lekciju grafiks” ir izmainījies lekciju saraksta formāts, Jūsu ērtībai ir parādījusies iespēja atlasīt lekcijas pēc interesējošā produkta (izvēle labajā augšējā stūrī) un par jebkuru laika intervālu. 
Atlasīt lekcijas var izvēloties nepieciešamo un nospiežot pogu „Parādīt”. Piedāvātajā sarakstā Jūs varat atzīmēt lekcijas, kuras plānojat apmeklēt un pievienojot pieteikumiem tās nokļūs grozā „Mani pieteikumi”. Lapā „Mani pieteikumi” Jūs varat izmainīt dalībnieku daudzumu, dzēst kļūdaini izvēlētās lekcijas, un nosūtīt mums pieteikumu, norādot Jūsu kompānijas nosaukumu, kontakttālruni un Jūsu elektronisko adresi, uz kuru tiks nosūtīts Jūsu pieteikuma apstiprinājums. Gadījumā, ja Jums nav iespējas noformēt pieteikumu internetā, Jūs varat piezvanīt mums pa tālruni (+371) 67555777, nosaukt Jūsu firmas nosaukumu, vēlamo apmeklējuma datumu, laiku un cilvēku daudzumu.

Uzmanību! Ja lekcijas sarakstā atzīmētas kā nosvītrotas, tas nozīmē, ka pieraksts uz šīm lekcijām ir beidzies, tā kā vietu skaits klasē ir ierobežots.

Klasē ir 12 mācību vietas, kuras aprīkotas ar mūsdienīgu tehniku. Skaņas aparatūra un projektors ar lielu ekrānu palīdzēs Jums apgūt lekciju materiālu. 
Mūsu klientiem, kuri iegādājušies programmproduktus ar apmācību, paredzētas bezmaksas lekcijas. Bezmaksas lekciju daudzums atkarīgs no iegādātā produkta versijas. Ja piešķirto bezmaksas lekciju daudzums izrādījies nepietiekams, Jūs varat turpināt apmācību par papildus samaksu.
Mēs aicinām visus lietotājus, kuriem nav pietiekamas zināšanas 1C programmproduktu izmantošanā, apmeklēt mūsu lekcijas. Lekcijas cena ir atkarīga no izvēlētā produkta -15 eiro. 
Katra lekciju nodarbība veltīta atsevišķai tēmai. Tēmu un tēmas ietvaros aplūkojamo jautājumu sarakstu Jūs varat apskatīt lekciju grafikā. Lekciju cikls atkarīgs no izvēlētā produkta. Piemēram, 1C:Grāmatvedība 8 – divas nedēļas, 1C:Tirdzniecības vadīšana 8 – trīs nedēļas.
Saraksts sastādīts tādā veidā, lai Jums būtu iespēja jau pēc pirmās lekcijas noklausītā materiāla pārliecināti strādāt ar programmu.
Lai programmas apgūšana un turpmākais darbs ar produktu būtu sekmīgāki, katrā lekcijā tiek izsniegti metodiskie materiāli, kurus izstrādājuši mūsu firmas speciālisti. 
Daļa lekciju nav iekļauta apmācības grafikā – tās ir lekcijas ar šauru specifiku, piemēram – Savstarpējās attiecības ar klientiem – Plānošana un Vadība. Šādas lekcijas notiek apmēram reizi ceturksnī, atkarībā no grupas nokomplektēšanas (t.i. no 6 līdz 12 pierakstītiem klausītājiem).

Visas 1C finansu produktu reklāmas prezentācijas notiek mūsu klasē. Jūs varat apmeklēt interesējošā produkta prezentāciju kopā ar Jūsu firmas darbiniekiem, vietas pietiks visiem! Reklāmas materiāli palīdzēs iegūt kopējo iespaidu par programmu, bet pieredzējuši lektori atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Mūsu darbības mērķis servisa uzlabošana, apmācības un apkalpošanas kvalitātes paaugstināšana mūsu klientiem, kuri izvēlējušies produkciju 1C:Uzņēmums ar „1C:ANDI” konfigurāciju.

search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
SīkākSIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.