Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


1C:GRĀMATVEDĪBA 8 LATVIJAI

„1C:Grāmatvedība 8 Latvijai” - konfigurācijas fināla versijas iznākšana

Firma „1C” informē par lietojumprogrammas uz „1C:Uzņēmums 8” platformas bāzes fināla versijas iznākšanu – konfigurācija „Grāmatvedība Latvijai”, kas izstrādāta firmā „1C:ANDI” (Rīga) pēc firmas „1C” pasūtījuma. Visas tiesības uz konfigurācijas izplatīšanu pieder firmai „1C”. No 22.08.2006. programmprodukti tiks komplektēti ar konfigurācijas „Grāmatvedība Latvijai” fināla versiju:

4601546030160 1C:Uzņēmums 8. Grāmatvedība Latvijai

Ar konfigurācijas „Grāmatvedība Latvijai” fināla versijas izlaišanu sākas aktīva „1C:Grāmatvedības 8 Latvijai” virzīšana uz plašāku uzskaites sistēmu tirgus sektoru.

Šim perspektīvajam jaunās paaudzes produktam ir ne tikai pakāpeniski jāaizvieto pašlaik tirgū dominējošo „1C:Grāmatvedību 7.7”,  bet arī jāļauj „1C” partneriem jāpaplašina savu klientu loku. Jaunu klientu grupu interese par produktu „1C:Grāmatvedība 8” – to, kuriem nepieciešama daudzfirmu uzskaite un citas jaunas sistēmas iespējas , to, kuri vienmēr savā uzņēmumā tiecas izmantot vismodernākās un perspektīvākās tehnoloģijas, - kļuvusi ievērojama 2004. gada novembrī uzreiz pēc lietojumprogrammas „Uzņēmuma grāmatvedība” izlaišanas Krievijā.

Pašlaik ar pārliecību var uzskatīt, ka augstu automatizētā uzskaites metodoloģija, kas realizēta fināla versijā, tehnoloģiskās platformas ”1C:Uzņēmums” iespējas, mūsdienīgais dizains un sistēmas ergonomika neapšaubāmi piesaistīs gan mūsu iepriekšējo versiju uzskaites sistēmu lietotājus, gan arī tos, kas dažādu iemeslu dēļ tās vēl nav pielietojuši.

  •  „1С:Grāmatvedībā 8 Latvijai” realizēta iespēja kārtot vairāku organizāciju saimnieciskās darbības uzskaiti vienotā informācijas bāzē. Organizācijas var izmantot kopējos preču, izmaksu posteņu, kontrahentu u.c. sarakstus. Turklāt katra organizācija var kārtot uzskaiti vienas un tās pašas informācijas bāzes ietvaros.
  • Iespēja kārtot uzskaiti pa partijām „1С:Grāmatvedībā 8 Latvijai” paplašina tipveida risinājuma pielietošanas iespējas. Bez preču-materiālu krājumu novērtēšanas pēc vidējās svērtās metodes, kļūst pieejama arī FIFO un LIFO metožu izmantošana.
  • Realizēta opcionālā analītiskā uzskaite glabāšanas vietās: daudzuma un daudzuma-summas uzskaite.
  • Programmprodukts „1С:Grāmatvedībā 8 Latvijai” satur datu apmaiņas iespēju, kura ļauj apvienot atsevišķu informācijas bāžu informāciju, kā arī organizēt vēl sarežģītāku daudzlīmeņu hierarhisko struktūru konsolidāciju.
  • Pārstrādāts, mūsdienīgāks mehānisms darbam ar pārskatu formām.
  • Mūsdienīgs „1С:Grāmatvedības 8” ergonomiskais interfeiss padara „1C:Uzņēmuma 8” servisa iespējas par pieejamām pat nelielām organizācijām.

search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
Sīkāk

Grāmatvedības apkalpošana


SIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.