Uzņēmums "ANDI" 


Jaunumu saņemšana


1C:GRĀMATVEDĪBA 8 LATVIJAI

„1C:Grāmatvedība 8 Latvijai” - konfigurācijas fināla versijas iznākšana

Firma „1C” informē par lietojumprogrammas uz „1C:Uzņēmums 8” platformas bāzes fināla versijas iznākšanu – konfigurācija „Grāmatvedība Latvijai”, kas izstrādāta firmā „1C:ANDI” (Rīga) pēc firmas „1C” pasūtījuma. Visas tiesības uz konfigurācijas izplatīšanu pieder firmai „1C”. No 22.08.2006. programmprodukti tiks komplektēti ar konfigurācijas „Grāmatvedība Latvijai” fināla versiju:

4601546030160 1C:Uzņēmums 8. Grāmatvedība Latvijai

Ar konfigurācijas „Grāmatvedība Latvijai” fināla versijas izlaišanu sākas aktīva „1C:Grāmatvedības 8 Latvijai” virzīšana uz plašāku uzskaites sistēmu tirgus sektoru.

Šim perspektīvajam jaunās paaudzes produktam ir ne tikai pakāpeniski jāaizvieto pašlaik tirgū dominējošo „1C:Grāmatvedību 7.7”,  bet arī jāļauj „1C” partneriem jāpaplašina savu klientu loku. Jaunu klientu grupu interese par produktu „1C:Grāmatvedība 8” – to, kuriem nepieciešama daudzfirmu uzskaite un citas jaunas sistēmas iespējas , to, kuri vienmēr savā uzņēmumā tiecas izmantot vismodernākās un perspektīvākās tehnoloģijas, - kļuvusi ievērojama 2004. gada novembrī uzreiz pēc lietojumprogrammas „Uzņēmuma grāmatvedība” izlaišanas Krievijā.

Pašlaik ar pārliecību var uzskatīt, ka augstu automatizētā uzskaites metodoloģija, kas realizēta fināla versijā, tehnoloģiskās platformas ”1C:Uzņēmums” iespējas, mūsdienīgais dizains un sistēmas ergonomika neapšaubāmi piesaistīs gan mūsu iepriekšējo versiju uzskaites sistēmu lietotājus, gan arī tos, kas dažādu iemeslu dēļ tās vēl nav pielietojuši.

  •  „1С:Grāmatvedībā 8 Latvijai” realizēta iespēja kārtot vairāku organizāciju saimnieciskās darbības uzskaiti vienotā informācijas bāzē. Organizācijas var izmantot kopējos preču, izmaksu posteņu, kontrahentu u.c. sarakstus. Turklāt katra organizācija var kārtot uzskaiti vienas un tās pašas informācijas bāzes ietvaros.
  • Iespēja kārtot uzskaiti pa partijām „1С:Grāmatvedībā 8 Latvijai” paplašina tipveida risinājuma pielietošanas iespējas. Bez preču-materiālu krājumu novērtēšanas pēc vidējās svērtās metodes, kļūst pieejama arī FIFO un LIFO metožu izmantošana.
  • Realizēta opcionālā analītiskā uzskaite glabāšanas vietās: daudzuma un daudzuma-summas uzskaite.
  • Programmprodukts „1С:Grāmatvedībā 8 Latvijai” satur datu apmaiņas iespēju, kura ļauj apvienot atsevišķu informācijas bāžu informāciju, kā arī organizēt vēl sarežģītāku daudzlīmeņu hierarhisko struktūru konsolidāciju.
  • Pārstrādāts, mūsdienīgāks mehānisms darbam ar pārskatu formām.
  • Mūsdienīgs „1С:Grāmatvedības 8” ergonomiskais interfeiss padara „1C:Uzņēmuma 8” servisa iespējas par pieejamām pat nelielām organizācijām.

search
SIA “Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2020 © Design & Development Andi Web.