Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


SALIKTO KRAVU PIEGĀDE NO/UZ KRIEVIJU

No jebkura Krievijas ciema uz jebkuru Latvijas viensētu!


Salikto kravu piegāde no Krievijas sākot ar 1kg
un ar pārvadājumiem saistīto pakalpojumu komplekss

 

Partnera izvēle loģistikas jomā – nopietns un neviegls uzdevums. Pareizus izvēles rezultātus grūti pārvērtēt, ieekonomēti līdzekļi, nervi, bet galvenais – laiks! Jau gandrīz gadu mēs veicam visu iespējamo, lai apmierinātu šīs prasības un mūsu pūļu lielākā balva būs Jūsu izvēle par labu mūsu kompānijai, kas rekomendējusi sevi tirgū kā uzticams un drošs partneris kravu pārvadājumu jomā.
Uzticiet Jūsu kravas piegādi profesionāļiem!

 

Transporta-ekspedīcijas kompānija "1C: ANDI" piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • starptautiskie pārvadājumi un salikto kravu ekspeditēšana bez klienta dalības;
  • kravas piegāde no jebkuras Krievijas pilsētas iespējami maksimālā ātrumā;
  • strādājam ar kravām no 1 kg;
  • regulāri reisi;
  • pilna muitas dokumentu noformēšana gan Krievijā, gan ES;
  • iespēja strādāt pēc mūsu ārējās ekonomiskās darbības kontrakta;
  • kravu sagatavošana pārvadājumiem;
  • kravu apdrošināšana;
  • pavaddokumentu atgriešana.

Salikto kravu pārvadājumi un piegāde Krievijas teritorijā ir viens no mūsu darbības pamatvirzieniem. Iespēja piegādāt līdzkravas un kombinētās kravas ļaus samazināt klienta transporta pārvadājumu izmaksas.

SIA “1С:ANDI”
Tālrunis:  (+371) 67555777 

search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
Sīkāk

Grāmatvedības apkalpošana


SIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.