Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


KATALOGS

CHD kases aparāti

Uz šodienu firma 1C:ANDI var piedāvāt kases aparātus, papildu tirdzniecības iekārtas un ar tām saistītos pakalpojumus:

1. Divu darbinieku apmācība (ne vairāk kā 30 minūtes), kas tiek apstiprināta ar apliecību (nepieciešams saraksts ar darbiniekiem un viņu datiem – vārds, uzvārds un p/k):

  • Vispārēja iepazīšanās ar kases aparātu.
  • Kases aparāta lentas nomaiņa.
  • Preču pārdošana pa nodaļām.
  • Kļūdas labošana pie kases čeka izsišanas.
  • X un Z pārskatu izdruka.

2. Kases aparāta programmēšana pēc pircēja vēlēšanās (jāaizpilda papildforma):

  • Uzņēmuma rekvizīti.
  • Nodokļu likmes.
  • Nodaļu ieprogrammēšana.
  • Maksājumu veidu programmēšana.

3. Tirdzniecības iekārtu piegāde ar uzstādīšanu un iestatīšanu Rīgas robežās.

4. Garantijas apkalpošana pirmā ekspluatācijas gada laikā. Visi remontdarbi tiek veikti CHD Rīgas bāzē.

5. Izbraukšana pie klienta ārpus Rīgas robežām tiek apmaksāta atsevišķi.

Piedāvājumā *cenas norādītas uz 2014. gada 01. novembri, tādēļ katrā konkrētā gadījumā tās obligāti jāprecizē. Pastāvīgajiem klientiem tiek piešķirtas atlaides.


Papildu zemāk uzskaitītajām iekārtām, Jūs varat iegādāties plaši pazīstamu vadošo ražotāju svītrkodu skenerus, etiķešu un čeku printerus, kā arī jebkuru datortehniku, kas optimizēta darbam ar 1C produktiem. Lai pieslēgtu EKA datortehnikai, nepieciešams dators ar COM portu. Mūsu piedāvātie kases aparāti ir pilnībā saderīgi ar programmu 1C:Uzņēmums un 1:Tirdzniecība 7. un 8. versiju programmproduktiem, kurus atļauts izmantot Latvijas Republikas teritorijā ( http://www6.vid.gov.lv/VID_PDB/KA/All) un, kuriem ir visi nepieciešamie kvalitātes sertifikāti.

Papildinformāciju Jūs varat saņemt pie mūsu speciālistiem vai CHD iekārtu ražotāja vietnē.


* - iekārtu cenas ir spēkā uz piedāvājumā norādīto datumu, piegādātāja cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.


Papildinformāciju par cenām var uzzināt pa tālr.: +371 67555 777, vai hotline@andi.lv

search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
SīkākSIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.