Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


SISTĒMAS "1C:UZŅĒMUMS 8.0" PROGRAMMPRODUKTU SERVISA APKALPOŠANA.

INFORMĀCIJA LIETOTĀJIEM UN PARTNERIEM

 

№ 5588

 

06.07.2006

Sistēmas „1C:Uzņēmums 8.0. programmproduktu servisa apkalpošana
 
Programmprodukta lietotāju servisa apkalpošana

Programmprodukta „1C:Uzņēmums 8.0. Darba alga un Personāla vadība priekš Latvijas” lietotāju apkalpošana tiek sniegta pa informatīvi-tehnoloģisko atbalsta līniju (ITA). Programmprodukta piegādes komplektā iekļauts tekošais ITA starptautiskās piegādes izlaidums un kupons uz 6 mēnešu bezmaksas apkalpošanu pa ITA līniju. Lai saņemtu servisa pakalpojumus, lietotājam nepieciešams reģistrēt iegādāto programmproduktu, nosūtot firmai „1C” vai nododot franšīzes partnerim reģistrācijas anketu, un noformēt pusgada bezmaksas parakstīšanos pie partnera, kurš to pārdevis. Lai nosūtītu reģistrācijas anketu pa pastu, piegādes komplektam pievienots konverts ar adresi un Latvijas pastmarku.

Servisa apkalpošana pa ITA līniju iekļauj:

  • konsultatīvās līnijas pakalpojumus pa telefonu un elektronisko pastu; 
  • jauno konfigurāciju un programmas relīžu saņemšanu; 
  • jaunu pārskatu formu saņemšanu; 
  • konfigurāciju un platformas „1C:Uzņēmums 8.0” atjauninājumu saņemšanu, kā arī cita vērtīga informācija lietotāju atbalsta saitā http://users.v8.1c.ru/
  • ik ceturksni saņemt ITA starptautisko izlaidumu, kurš satur metodiskos materiālus par sistēmas iestatīšanu un ekspluatāciju, dažādas konsultācijas.

Lai turpinātu saņemt uzskaitītos pakalpojumus, kā arī partneru pakalpojumus šī produkta uzturēšanā, beidzoties bezmaksas servisa apkalpošanas termiņam, nepieciešams noformēt maksas parakstīšanos uz ITA (Starptautiskais). Informācija par ITA izlaidumiem tiek publicēta katru ceturksni informatīvās vēstulēs (piemēram, skat. informatīvo vēstuli № 4181 от 05.07.2005.)

Lietotāju apkalpošanu pa ITA līniju veic firmas „1C” kvalificētie franšīzes partneri.

search

Pēdējie Jaunumi
Uzņēmuma "1C" ziņas
08.02.2019.
"1C" uzņēmums aicina uz bezmaksas apmācību, treniņiem un sacensībām WorldSkills rus/Eng. Sīkāk
Kurss "Datorprasmes grāmatvedībā (programma „1С Grāmatvedība 8”)"
29.01.2019.
Turpinās dalībnieku uzņemšana mācību grupās – kurss „Datorprasmes grāmatvedībā (programma "1C Grāmatvedība 8"). SīkākCopyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.