Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


SISTĒMAS "1C:UZŅĒMUMS 8.0" PROGRAMMPRODUKTU SERVISA APKALPOŠANA.

INFORMĀCIJA LIETOTĀJIEM UN PARTNERIEM

 

№ 5588

 

06.07.2006

Sistēmas „1C:Uzņēmums 8.0. programmproduktu servisa apkalpošana
 
Programmprodukta lietotāju servisa apkalpošana

Programmprodukta „1C:Uzņēmums 8.0. Darba alga un Personāla vadība priekš Latvijas” lietotāju apkalpošana tiek sniegta pa informatīvi-tehnoloģisko atbalsta līniju (ITA). Programmprodukta piegādes komplektā iekļauts tekošais ITA starptautiskās piegādes izlaidums un kupons uz 6 mēnešu bezmaksas apkalpošanu pa ITA līniju. Lai saņemtu servisa pakalpojumus, lietotājam nepieciešams reģistrēt iegādāto programmproduktu, nosūtot firmai „1C” vai nododot franšīzes partnerim reģistrācijas anketu, un noformēt pusgada bezmaksas parakstīšanos pie partnera, kurš to pārdevis. Lai nosūtītu reģistrācijas anketu pa pastu, piegādes komplektam pievienots konverts ar adresi un Latvijas pastmarku.

Servisa apkalpošana pa ITA līniju iekļauj:

  • konsultatīvās līnijas pakalpojumus pa telefonu un elektronisko pastu; 
  • jauno konfigurāciju un programmas relīžu saņemšanu; 
  • jaunu pārskatu formu saņemšanu; 
  • konfigurāciju un platformas „1C:Uzņēmums 8.0” atjauninājumu saņemšanu, kā arī cita vērtīga informācija lietotāju atbalsta saitā http://users.v8.1c.ru/
  • ik ceturksni saņemt ITA starptautisko izlaidumu, kurš satur metodiskos materiālus par sistēmas iestatīšanu un ekspluatāciju, dažādas konsultācijas.

Lai turpinātu saņemt uzskaitītos pakalpojumus, kā arī partneru pakalpojumus šī produkta uzturēšanā, beidzoties bezmaksas servisa apkalpošanas termiņam, nepieciešams noformēt maksas parakstīšanos uz ITA (Starptautiskais). Informācija par ITA izlaidumiem tiek publicēta katru ceturksni informatīvās vēstulēs (piemēram, skat. informatīvo vēstuli № 4181 от 05.07.2005.)

Lietotāju apkalpošanu pa ITA līniju veic firmas „1C” kvalificētie franšīzes partneri.

search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
Sīkāk

Grāmatvedības apkalpošana


SIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.