Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


NODARBĪBAS

Наша компания является Сертифицированным учебным центром фирмы «1С». 
Мы можем предложить как нашим клиентам, так и всем желающим курсы по изучению программирования, и более углубленные по продуктам 8 версии.
На данный момент мы предлагаем два вида курсов:

  • очные;
  • дистанционные;

Учебные курсы разработаны на основе многолетнего опыта внедрения программных продуктов фирмы «1С» и обучения сотрудников наших клиентов. Помимо теоретической части, учебные курсы включают в себя множество практических занятий и конкретных примеров, взятых из практики работы компании. По окончании курсов выдается сертификат фирмы "1С".

Дистанционное и интернет обучение

Дистанционное обучение возможно в 2х форматах:

Интернет курсы позволяют любому пользователю, имеющему доступ в Интернет, оперативно освоить работу с типовыми решениями на базе платформы "1С:Предприятие 8" и подготовиться к сдаче сертификационного экзамена "1С:Профессионал".

Обучение на дистанционных курсах ориентировано на быструю подготовку к конфигурированию и внедрению прикладных решений "1С:Предприятия 8", помогает разобраться в структуре объектов типовых конфигураций и программных механизмах, заложенных в них, а также подготовиться к сдаче аттестации "1С:Специалист". Методика заочного обучения позволяет проходить курсы без отрыва от основной работы, в удобном для Вас темпе, особенно тщательно прорабатывать более сложные моменты.

search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
SīkākSIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.