Uzņēmums "ANDI" 


Jaunumu saņemšana


KOMPĀNIJA 1C

Firma "1C" specializējas komerciālo un mājas datorprogrammu un datu bāžu izstrādē, atbalstā un distribūcijā.

Dibināta 1991. gadā, „1C” – Krievijas firma ar vairāk kā 550 darbiniekiem, balstās tikai uz saviem profesionālajiem panākumiem. Pēc daudzu aptauju datiem „1C” ieņem pirmo vietu Krievijas datorindrustrijas programmatūras sektorā un atšķiras ar rekordlielu atdevi no viena darbinieka. Ar Krievijas Valdības lēmumu no 2002. gada 21. marta „1C” darbinieku - izstrādātāju kolektīvam par „1C:Uzņēmums” programmu sistēmas izveidi un ieviešanu ekonomikas nozarēs tika piešķirta KF Valdības Prēmija tehnikas un zinātnes jomā. Firma „1C” ir kļuvusi par vienu no pirmām nevalstiskām organizācijām, kura saņēmusi šo augsto apbalvojumu.

Firma "1C" strādā ar lietotājiem caur pašu sazarotāko NVS partneru tīklu datoru tirgū, kurš ietver:

 • Dīlerus (vairāk nekā 8000 pastāvīgie partneri 600 bijušās PSRS pilsētās)
 • „1С:Franšīze” tīkla uzņēmumus – vairāk kā 3200 uzņēmumu, kurus firma „1C” sertificējusi vadības un uzskaites automatizācijas komplekso pakalpojumu sniegšanai uz „1C” programmproduktu bāzes. Īpaši jāatzīmē franšīzes partnerus, kuru ieviešanas tehnoloģija sertificēta pēc ISO kvalitātes standarta 9001:2000 (skat."ТСКФ. ISO 9000").
 • Ražošanas kompetences centrus
 • Budžeta uzskaites kompetences centrus
 • Atskaišu kompetences reģionālos centrus
 • „1C:Uzņēmums 8.0” sertificētās apmācības centrus
 • Аutorizētos sertifikācijas centrus projekta „1C:Profesionālis” ietvaros (vairāk kā 270)
 • Servisa partnerus un servisa centrus
 • Distributorus reģionos
 • Asociācijas 1С:Мultimedijaveikalus (programmu mazumtirdzniecība mājas datoriem, vairāk kā 280 tirdzniecības vietas 100 pilsētās)
 • "1C" piegādā no savas noliktavas plašu programmu spektru ofisam un mājai, kurā pašlaik ir vairāk kā 10000 pozīcijas.

No firmas "1C" izstrādēm īpaši pazīstamas ir sistēmas „1C:Uzņēmums” programmas, kā arī produkti mājas datoriem un izglītības sfērai.


Sistēma „1C:Uzņēmums” paredzēta dažādu nozaru, darbības veidu un finansēšanas tipu uzņēmumu vadības un uzskaites automatizācijai, kā arī ietver risinājumus ražošanas uzņēmumiem (kompleksā lietojumprogramma „1C:Ražošanas uzņēmuma vadība 8.0”), tirdzniecības uzņēmumiem, grāmatvedības uzskaites produktus (1C:Grāmatvedība), uzskaitei budžeta organizācijās, darba algas aprēķinus un kadru vadīšanu, dažādus nozaru un specializētos risinājumus, kurus izstrādājusi gan pati firma „1C”, gan tās partneri.

Galvenais programmu sistēmas attīstības virziens ir jaunas paaudzes vadības un uzskaites risinājumu attīstība uz "1C:Uzņēmums 8.0" tehnoloģiskās platformas bāzes un spēcīgas funkcionalitātes realizēšana, kas paredzēta vadības organizēšanai mūsdienu uzņēmumā.


"1C" pievērš lielu uzmanību mājas datoru un izglītojošās sfēras programmām. Starp plaši pazīstamām pašu izstrādēm – mācību programmu sērijas „1C:Repetitors”, „1C:Skola”, „1C:Datorpasaule”, „1C:Izglītojošā kolekcija”, „1C:Izzinošā kolekcija”, sērija „1C:Audiogrāmatas”, spēles „IL-2 Sturmovik”, „IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles” un „Perl-Harbor”, izdevēju projekti „Vivisector”, „Outfront”, „Lock-On: Flaming Cliffs”, „Blitzkrieg 2” u.c. Līdzās ar savu produktu izplatīšanu, firma „1C” uztur vislielāko noliktavu ar mājas datoru programmatūru Krievijā un ir lielākais distributors tādiem piegādātājiem, kā Buka, Nikita, Nival u.c.

Firma “1C” aktīvi attīsta komerciālās programmatūras distribūciju. Citu vendoru programmu izplatīšanā firma "1C" ir Microsoft PN, Novell, Symantec, Computer Associates un citu aizrobežu firmu oficiālais distributors, kā arī ir pats nopietnākais Krievijas programmatūras kompāniju produkcijas distributors: ProMT, ABBYY, INEK, Kasperska Laboratorija un vairāk kā 100 citas firmas.

Kompānijas saits www.1c.ru

search
SIA “Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2020 © Design & Development Andi Web.