Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


PAR MUMS

Kompānija „1C-ANDI”
Firmas „1C” distributors

Specializācija – „1C” programmproduktu izstrāde, ieviešana un uzturēšana.

Mūsu kompānijā strādā saskaņota komanda, kura sastāv no pieredzējušiem projektu vadītājiem, programmētājiem, analītiķiem, konsultantiem.

Mūsu kompānijas darbības pieredze uzskaites automatizācijā un uzdevumu nostādnē, kā ražošanas uzņēmumos, tā arī pakalpojumu sfērā, tirdzniecībā un citās sfērās, ir lielāka par 10 gadiem.


Mūsu kompānijā ir veiksmīgas integrācijas izstrādes ar tādām uzskaites sistēmām kā - 
R-KeeperBrio – shopping, kases aparātiem CHD, Datecs un kompāniju CHD, New Vizion, AdLat, Tilpums kases sistēmām POS, kā arī ar svītrkodu nolasīšanas sistēmām, termoprinteriem un citām iekārtām.


Mūsu kompānijas mērķis - bija un ir, efektīvu un integrētu biznesa līdzekļu pārvaldības izstrāde, kas pateicoties automatizācijai un optimizācijai palīdz atvieglot un standartizēt specifiskus uzskaites procesus un preču, naudas līdzekļu un citu aktīvu kustību Jūsu uzņēmumā.

Dotajā brīdī mūsu kompānija, 40 profesionāļu sastāvā, ir gatava Jums piedāvāt pārbaudītu kompleksu risinājumu uz programmu sistēmas “1C:Uzņēmums” bāzes, kura sastāv no ērti integrētas programmas un optimāli piemeklēta aprīkojuma.

Pateicoties “1C:Uzņēmums” ieviešanai Jūsu kompānijā, Jūs vienlaicīgi iegūsiet vairākas priekšrocības. Lūk, dažas no tām:

  • laika resursu ekonomija – 100% integrācija ar jebkuru sistēmu no uzņēmuma vai grāmatvedības sistēmas vadīšanas;
  • precizitātes palielināšana – tūlītēja aktīvu kustības reģistrācija (pie saņemšanas un izlietojuma);
  • efektīva plānošana un tirdzniecības vadīšana – jebkurā laika brīdī pieejama informācija par stāvokli noliktavās;
  • zaudējumu novēršana – resursu un preču uzskaite, saistīto produktu uzskaite;
  • darbinieku motivācija – draudzīgs interfeiss.

Atbilstoši mūsu kompānijas un klientu savstarpējo attiecību politikai, mēs tiecamies pilnībā apmierināt Kompānijas-pasūtītājus, nodrošināt pāreju uz jaunām tehnoloģijām, paredzēt viņu turpmākās attīstības perspektīves. Ar mērķi izveidot mūsu klientiem labvēlīgākus un izdevīgākus nosacījumus mēs esam paplašinājuši darbības sfēru ar šādiem papildvirzieniem:

Vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu automatizācijas departaments

tirdzniecības uzņēmumu kompleksā automatizācija, tirdzniecības iekārtu piegāde

Datorsistēmu departaments

- datoru uzstādīšana, iestatīšana, telefonu un datoru tīklu ierīkošana, grāmatvedības literatūras programmaparatūras kompleksu tehniskā uzturēšana

Pastāvīgu speciālo mārketinga akciju un semināru rīkošanu mēs uzskatām par neatņemamu sastāvdaļu normālu savstarpējo attiecību veidošanai ar klientiem. Piedalīšanās speciālās akcijās un pasākumos ļaus Jums bez maksas saņemt mūsu augsti kvalificēto speciālistu papildpakalpojumus un vinnēt vērtīgas balvas.

Bez tam, tradicionāli kompānija „1C-ANDI” aktīvi piedalās visās lielākās specializētās izstādēs, kā arī pasākumos, kurus organizē firma „1C”.

Vēršoties pie mums Jūs iegūsiet uzticamu partneri, kas spēj kvalitatīvi atrisināt Jūsu profesionālo uzdevumu plašo spektru!

search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
Sīkāk

Grāmatvedības apkalpošana


SIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.