Uzņēmums "ANDI" 


Jaunumu saņemšana


PAR MUMS

Kompānija „ANDI”


Specializācija – „1C” programmproduktu izstrāde, ieviešana un uzturēšana.

Mūsu kompānijā strādā saskaņota komanda, kura sastāv no pieredzējušiem projektu vadītājiem, programmētājiem, analītiķiem, konsultantiem.

Mūsu kompānijas darbības pieredze uzskaites automatizācijā un uzdevumu nostādnē, kā ražošanas uzņēmumos, tā arī pakalpojumu sfērā, tirdzniecībā un citās sfērās, ir lielāka par 10 gadiem.

Mūsu kompānijā ir veiksmīgas integrācijas izstrādes ar tādām uzskaites sistēmām kā R-Keeper, kases aparātiem CHD, TikiTaka un kompāniju CHD, New Vizion, Brio, Tilpums kases sistēmām POS, kā arī ar svītrkodu nolasīšanas sistēmām, termoprinteriem un citām iekārtām.

Mūsu kompānijas mērķis - bija un ir, efektīvu un integrētu biznesa līdzekļu pārvaldības izstrāde, kas pateicoties automatizācijai un optimizācijai palīdz atvieglot un standartizēt specifiskus uzskaites procesus un preču, naudas līdzekļu un citu aktīvu kustību Jūsu uzņēmumā.

Dotajā brīdī mūsu kompānija, 30 profesionāļu sastāvā, ir gatava Jums piedāvāt pārbaudītu kompleksu risinājumu uz programmu sistēmas “1C:Uzņēmums” bāzes, kura sastāv no ērti integrētas programmas un optimāli piemeklēta aprīkojuma.

Pateicoties “1C:Uzņēmums” ieviešanai Jūsu kompānijā, Jūs vienlaicīgi iegūsiet vairākas priekšrocības. Lūk, dažas no tām:
  • laika resursu ekonomija – 100% integrācija ar jebkuru sistēmu no uzņēmuma vai grāmatvedības sistēmas vadīšanas;
  • precizitātes palielināšana  – tūlītēja aktīvu kustības reģistrācija (pie saņemšanas un izlietojuma);
  • efektīva plānošana un tirdzniecības vadīšana  – jebkurā laika brīdī pieejama informācija par stāvokli noliktavās;
  • zaudējumu novēršana  – resursu un preču uzskaite, saistīto produktu uzskaite;
  • darbinieku motivācija  – draudzīgs interfeiss.
Atbilstoši mūsu kompānijas un klientu savstarpējo attiecību politikai, mēs tiecamies pilnībā apmierināt Kompānijas-pasūtītājus, nodrošināt pāreju uz jaunām tehnoloģijām, paredzēt viņu turpmākās attīstības perspektīves. Ar mērķi izveidot mūsu klientiem labvēlīgākus un izdevīgākus nosacījumus mēs esam paplašinājuši darbības sfēru ar šādiem papildvirzieniem:

Mūsu uzņēmumā ietilpst:
  • Vadības lēmumu automatizācijas nodaļa
  • Finanšu grāmatvedības automatizācijas nodaļa
  • Visaptveroša tirdzniecības uzņēmumu automatizācija, tirdzniecības iekārtu piegāde
  • Datorsistēmu nodaļa
  • Datoru uzstādīšana, konfigurēšana, telefonu un datortīklu ierīkošana, programmatūras un aparatūras sistēmu tehniskais atbalsts.

Pastāvīgu speciālo mārketinga akciju un semināru rīkošanu mēs uzskatām par neatņemamu sastāvdaļu normālu savstarpējo attiecību veidošanai ar klientiem. Piedalīšanās speciālās akcijās un pasākumos ļaus Jums bez maksas saņemt mūsu augsti kvalificēto speciālistu papildpakalpojumus un vinnēt vērtīgas balvas.

Vēršoties pie mums Jūs iegūsiet uzticamu partneri, kas spēj kvalitatīvi atrisināt Jūsu profesionālo uzdevumu plašo spektru!

search


Grāmatvedības apkalpošana


SIA “Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2020 © Design & Development Andi Web.