Uzņēmums "ANDI" 


Jaunumu saņemšana


1C:UZŅĒMUMS 8. PAPILDUS PROGRAMMNODROŠINĀJUMS KABATDATORIEM


Produkta izmantošana

"1C:Uzņēmums 8. Papildu programmnodrošinājums kabatdatoriem" nodrošina iespēju strādāt ar „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzu datiem, izmantojot kabatdatorus un komunikatorus ar Windows Mobile 2003 un Windows Mobile 5.0 operētājsistēmu, kā arī portatīvos datorus un galddatorus ar Windows 2000 (un augstāk), kuriem nav tiešas piekļuves „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzēm.

Produkta izmantošana ļauj ātri izveidot mobilās lietojumprogrammas, kas paredzētas mobilo lietotāju darbam. Mobilo lietojumprogrammu interfeiss pēc stila ir līdzīgs „1C:Uzņēmums 8” interfeisam, tādēļ lietotāji ar darba pieredzi „1C:Uzņēmums 8” vidē, to var apgūt pietiekami ātri.

Šī programmprodukta izmantošana ļaus paplašināt sistēmas „1C:Uzņēmums 8” lietojumprogrammu izmantošanas sfēru. Izmantojot produktu, organizācijas var nodrošināt lielāku mobilitāti noteiktām darbinieku kategorijām, menedžeriem sniegt iespēju strādāt ar aktuāliem datiem darījuma braucienos un dažādos izbraukuma pasākumos. "1C:Uzņēmums 8. Papildu programmnodrošinājums kabatdatoriem" ļauj realizēt datu apmaiņu starp mobilajām lietojumprogrammām un „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzēm, pateicoties tam mobilie lietotāji var ne tikai pārlūkot „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzes datus uz mobilā datora vai komunikatora, bet arī ievadīt jaunu informāciju, kura pie apmaiņas tiek atspoguļota „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzē. Šādā veidā, piemēram, tirdzniecības aģents, atrodoties pie klienta, var ar GPRS vai cita sakaru veida palīdzību noformēt pasūtījumu un veikt datu apmaiņu ar serveri, kurš atrodas pašu ofisā. Rezultātā pasūtījums nonāk „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzē un ofisa darbinieki var uzsākt šī pasūtījuma apstrādi.

 

Produkta sastāvs

Produkta piegādes komplektā ir šādas programmas komponentes:

Mobilo lietojumprogrammu redaktors – paredzēts mobilo lietojumprogrammu izstrādei. Sniedz izstrādātājam lietojumprogrammas formu vizuālās izstrādes līdzekļus, iebūvēto valodu, kas ir līdzīga „1C:Uzņēmums 8”. Izstrādātājiem, ar darba pieredzi „1C:Uzņēmums 8” vidē, mobilo lietojumprogrammu izstrādes principu apgūšana grūtības nesagādās.

Mobilo lietojumprogrammu izpildes platforma kabatdatoriem – realizē ar mobilo lietojumprogrammu redaktora palīdzību izstrādāto mobilo lietojumprogrammu izpildi uz kabatdatora vai komunikatora.

Mobilo lietojumprogrammu izpildes platforma portatīvajiem datoriem un galddatoriem – realizē ar mobilo lietojumprogrammu redaktora palīdzību izstrādāto mobilo lietojumprogrammu izpildi uz portatīvā datora vai galddatora.

Mobilo lietojumprogrammu serveris – nodrošina datu apmaiņu starp mobilajām lietojumprogrammām un „1C:Uzņēmums 8” informācijas bāzēm. Lai organizētu piekļuvi „1C:Uzņēmums 8.0” datu bāzei, tiek izmantots COM-savienojuma mehānisms, ko atbalsta „1C:Uzņēmums 8”. Mobilo lietojumprogrammu izpildes platforma var vērsties pie mobilo lietojumprogrammu servera ar dažādu sakaru veidu palīdzību:

  • TCP/IP (WiFi, GPRS, BlueTooth);

  • Infrasarkanais ports;

  • COM-ports.


Visām produkta sastāvā iekļautajām programmas komponentēm ir gan krievu, gan angļu interfeisi.

Lai strādātu ar produktu uz kabatdatora vai komunikatora, produkta lietotājiem jāsaņem aktivizācijas kods firmas „1C” web lapā.


search
SIA “Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2020 © Design & Development Andi Web.